0545 559 5385

MAMAK OTO KURTARMA

 MAMAK OTO KURTARMA

  •     MAMAK OTO KURTARMA Ankara’ın en hızlı ve yılların teçrübeli elemanlarıyla bu zor günlerinizde sizlerin hep yanınızda. 8 güncel aracımız la haftanın 7 gün 24 saat hizmet veren Kaskolu bir şekilde Oto Taşıma, Oto Kurtarma, Acil Oto Kurtarma, En Yakın Kurtarıcı hizmetleri açil bir hizmet için cüzi bir miktar karşılıyı alabilirsiniz. 
  • Mamak oto kurtarma yılın 365 günü sizlere kaliteli hizmet ve güvencesiyle yollarda bırakmıyoruz bu zor hayat şartlarında sizlere en uygun Mamak oto kurtarma veya Mamak oto çekiçi yol yardım kurtarıcı gibi bizleri arıyabilirsiniz. 

          MAMAK OTO ÇEKİÇİ   

  •  Mamak Çekiçi yol yardım hizmetlerimiz yılın 365 günü calışmaya  devam ediyor. Çevik Oto kurtarma sizleri yollarda bırakmıyor sizleri uygun fiyat ve güvenilir elemanlarıyla yollardan kurtarıyor.
  •   Yıllardır  ANKARA Mamak da hizmet veren tek firmayız dır.Yılın 365 günü  Oto Çekici desteğimiz hiç durmamaktadır. Sizlere günün tüm saatlerinde 7/24 hizmet veriyoruz

      MAMAK YOL YARDIM

  •       Mamak Yol Yardım sizlere özel fiyatlarla uygun ve kaskolu taşıma tecrübeli ekibimizle yıllardır Mamak da hizmet veren firmayız dır. Acil telefon hattımız için arayabilirsiniz.

Mamak Oto Kurtarma ve yol yardım işlerinizi hem daha hızlı ve güven veren firmamız sizlere daha iyi hizmetler için uyraşıyor.

MAMAK KURTARICI

  • Mamak Kurtarıcı olarak bizleri haftanın 7\24 saat ulaşalirsiniz.
  • Mamak Kurtarıcı sizleri böyle olumsuz bir durumda yanınızda aracınız arzalandıgında veya kaza yapdınızda bizleri Mamak kelimesi ve oto kurtarıcı, Mamak çekiçi, Mamak yol yardım gibi kelimelerden bizleri rahatlıkla arayabilirsiniz.

 

Ankara'da ve Türkiye'nin her yerinde hizmet veren Çevik Oto Kurtarma firması olarak Ankara Oto Kurtarma ve Oto Çekici hizmeti veriyoruz.

İLETİŞİMDE KAL

İletişim Bilgilerimiz

Aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.