0545 559 5385

CAMLIDERE OTO KURTARMA OTO CEKİCİ YOL YARDIM 0545 559 5385

ÇAMLIDERE OTO KURTARMA

 Camlıdere oto kurtarma olarak sizlere daha iyi hizmet veren ve kaskolu oto kurtarma firması olarak sizlere en yakın oto kurtarma uzman ekip kadromuzla 7- 24 saat kesintiziz hizmet veren firmamız.Aracınız nerede kaldıysa bizi arayın kurtaralım. Bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. Uzun yol nakliyesi için firmamızdan fiyat almadan araç taşıması yaptırmamanızı öneririz. Gece veya gündüz arayabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız.

                                                             CAMLIDERE OTO ÇEKİCİ

      Camlıdere cekiçi sizlere en uygun fiyat güvencesiyle yol emliyeti alırak yolda kalan araclarınızı taşımakdayız. Biz tecrübemize güvensekte oluşabilecek olası kazalar içinde biz her zaman güvenlik önlemlerimizi almaktayız. Diğer firmalar yada kişiler nasıl bir çalışma yolu izlerse izlesin bizim çalışma şeklimiz bu şekildedir ve bu nedenden dolayı büyüyoruz. Firmamız bugün bu noktaya gelebilmişse bunun en büyük nedeni firmamızın kendine olan inancıdır.

 

Ankara'da ve Türkiye'nin her yerinde hizmet veren Çevik Oto Kurtarma firması olarak Ankara Oto Kurtarma ve Oto Çekici hizmeti veriyoruz.

İLETİŞİMDE KAL

İletişim Bilgilerimiz

Aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.