0545 559 5385

AKYURT OTO KURTARMA 0545 559 5385 OTO CEKİÇİ

AKYURT OTO KURTARMA

    Yıllardır Ankara’da ve Şehirlerarasında araç taşıma, oto kurtarıcı hizmeti veren Ankara Oto Kurtarma 7-24 güçlü ve tecrübeli ekibiyle işinin en iyisini yapan oto kurtarma firmasıdır.

AKYURT OTO ÇEKİCİ 

   Firmamız Oto Kurtarıcı Çekici Araç Çekme işleri için Ankaranın heryerinde bulunan araçlarımız müşterilerimizin araması esnasında çok çabuk bir şekilde istenilen yere vakit kaybetmeden ulaşmasını sağlamaktadır. Firmamız çalışanları işlerinin en iyisini yapan ekip arkadaşlarından oluşmaktadır. Akyurt oto kurtarma ve oto çekiçi hizmeti veren firmamız sizlere daha iyi ve uygun fiyat garantisiyle bu zor günlerde yanınızda

OTO  KURTARMA 

     Fimamızda çalışan ekip arkadaşlarımız aracınız nerde kaldıysa en kısa zamanda sizlerin yanında hızlı bir şekilde gelip arabanızı kurtarıyoruz. Bizleri aradığınız takdirde Ankaranın neresinde olursanız olun acil ve hızlı bir şekilde geliyoruz güvenli ve kaliteli çekici hizmeti vermiş oluyoruz.

Ankara'da ve Türkiye'nin her yerinde hizmet veren Çevik Oto Kurtarma firması olarak Ankara Oto Kurtarma ve Oto Çekici hizmeti veriyoruz.

İLETİŞİMDE KAL

İletişim Bilgilerimiz

Aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.